Müzik Evinde Mahmut Tuncer’den inciler

Dream Türk TV’nin sevilen programı Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde programına Mahmut Tuncer ve kızı Gizem Tuncer konuk oldu.
 
‘Kimsin lan sen’ deyince telefon kapanırdı

Sertaç Akkaya’nın formatını yazdığı Sea Production’un yapımcılığını üstlendiği Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya’nın sunduğu eğlence ve müziği bir araya getiren Müzik Evinde’nin bu haftaki konuğu Mahmut – Gizem Tuncer oldu. Dream Türk TV ekranlarının sevilen programı 11. bölümüyle sevenlerinin karşısına çıktı. Baba kızın konuk olduğu programda keyifli bir sohbete imza atıldı. Esprili kişiliği ile bilinen usta isim Mahmut Tuncer kızı Gizem Tuncer ile düet yaparak müzik şöleni yaşattı. Kariyerinde 45 yılı deviren usta isim, kız babası olmanın zor olduğunu söyleyerek büyük kızıyla ilgili bir anısını anlattı. 4 çocuk babası olan Tuncer, “Büyük kızım Pınar’ı arkadaşları arardı. O zamanlar avizeli telefonlar var. Telefonu açınca karşıma bir erkek sesi çıkarsa ‘Kimsin lan sen’ derdim tak telefon kapanırdı. Bir daha da aramazlardı” diyerek herkesi güldürdü. O dönemlerde çok sert olduğunu da anlatan Tuncer, “Zorluğunu Pınar çekti sefasını da Gizem yaşadı. Ama Gizem’in hayatı da her zaman derli toplu oldu. Çocuklarıma her zaman güvenirim” dedi.
 
Lahmacunu ekmeğe sarıp yerdik

Usta isim çocukluğunda yaşadığı zorlukları da tüm samimiyetiyle anlattı. Çocukken lahmacunu ekmeğe sarıp yerdik diyen Mahmut Tuncer, “6 kardeşiz, iki de annem ve babam toplam 8 kişilik bir aileyiz. Yarım kilo kıymadan kaç lahmacun çıkar. Zaten yılda bir yapılırdı onu da doymak için ekmeğe sarıp yerdik” dedi. Şöhreti yakalayınca para kazanmaya başladım. İlk filmim yapıldığında bir anısını da anlatan Tuncer, “Rol aldığım ilk filmde vuruluyordum. Bu filmim yayınlandığında Siverekli bir hemşerim beni korumak için sinema perdesine ateş etmiş” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.
 
Babama rağmen bu mesleği seçtim

Babası gibi kariyerini müzik ve sahneden yana seçen Gizem Tuncer, yeni çıkardığı Benim Hatam şarkısını da programda seslendirdi. Babasına olan düşkünlüğü ve ondan aldığı ilhamdan da bahseden Gizem Tuncer, “Babam Mahmut Tuncer olmasa yine bu mesleği seçer miydim değil babama rağmen bu mesleği seçtim diyebilirim. Biz aile olarak hiçbir zaman içten pazarlıklı olmadık, o yüzden babama meslek hayatında atılan kazıkları görünce buna rağmen bu işi seçtim” dedi.
 
İlgili bir babaydı

Yıl itibariyle evde kaldım artık diyerek espri yapan güzel şarkıcı Gizem Tuncer, Mahmut Tuncer’in her zaman iyi bir baba olduğunu da ekledi. 7 – 8 yaşlarında bizi her hafta sonu gezmeye götürüdür. Ben çok net hatırlıyorum o zaman tatilya diye bir eğlence parkı vardı oraya giderdik” diyen Güzel şarkıcı, babasıyla aile olmanın yanı sıra çok iyi dost olduklarını ekledi.
 

Emel Yalçın ve Sertaç Akkaya ile Müzik Evinde her Cumartesi saat 21:00’da Dream Türk TV ekranlarında…

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir